Usługi fotograficzne trójmiasto

ZDJĘCIA I USŁUGI FOTOGRAFICZNE

Zdjęcia i usługi fotograficzne Trójmiasto – możemy zrobić zdjęcia jako część pakietu filmowego lub zaproponować jedynie usługę fotograficzną. Posiadamy duże doświadczenie w fotografii biznesowej, zdjęciach z eventu, zdjęciach biznesowych, fotografii reklamowej, gastronomicznej. Skontaktuj się z nami aby otrzymać wycenę usługi fotograficznej.

Posiadamy doświadczenie w fotografii kulinarnej, wykonujemy sesje fotograficzne dla restauracji, obiektów gastronomicznych. Fotografujemy dania do menu, pracujemy ze statystami, przygotowujemy zdjęcia na potrzeby promocji w social media, do druku, do oferty na wynos. Zdjęcia i usługi fotograficzne świadczymy w całym kraju, nie tylko w Trójmieście.

Zajmujemy się fotografią portretową, wykonujemy sesje na linkedin, możemy zaoferować pakiet zdjęć na potrzeby firmy (przykładowo zdjęcia pracowników, dyrektorów, zarządu). Chętnie wykonamy relację fotograficzną z rozdania nagród, imprezy firmowej, jubileuszu czy prelekcji, wykładu. Zdjęcia i usługi fotograficzne.

Fotografujemy wydarzenia – eventy, imprezy integracyjne, pikniki firmowe. Przygotujemy pakiet zdjęć dla sponsora lub na pamiątkę dla pracowników. Wykonujemy zdjęcia grupowe, fotografie podczas integracji. Sfotografujemy również prelegentów, uczestników warsztatów czy gości obecnych na przykład na kolacji degustacyjnej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przed wykonaniem zdjęć dokładnie omawiamy wizję reportażu z Zamawiającym.

Wykonamy również zdjęcia wnętrz, zdjęcia lokalu usługowego czy mieszkania na sprzedaż. Współpracujemy z hotelami, pensjonatami, restauratorami. Zajmujemy się fotografią mebli, zdjęciami mieszkań. Proponujemy indywidualną wycenę usługi, możliwe jest również wykonanie zdjęć działki na sprzedaż, osiedla, domu, czy instalacji fotowoltaicznej. Usługi fotograficzne świadczymy nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych. Zapytaj nas o ofertę, jaką możemy dla Ciebie przygotować!

 

Więcej na Eventmoviefilmy reklamowe i promocyjne

About the author: eventmovie