Fotografia biznesowa, zdjęcia na portale społecznościowe, portrety oraz sesje wizerunkowe

Wykonanie dobrych fotografii na portale społecznościowe wymaga wprawy. Zdjęcia na Linkedin, zdjęcia na Facebook, Instagram czy na stronę internetową pozwolą wzbudzić zaufanie u klienta. Odpowiednie oświetlenie i aranżacja sprawi, że podkreślą one charakter fotografowanej osoby. Dlatego ważne jest, aby wykonała je doświadczona i kompetentna osoba. Sesja wizerunkowa to klucz do sukcesu. Fotografia biznesowa to niezbędny atrybut współczesnej marki.

fotografia biznesowa

Zdjęcia okolicznościowe jakimi mogą być portrety biznesowe są efektem sesji fotograficznych wykonywanych na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic Trójmiasta. W naszym portfolio jest sesja fotograficzna w Stoczni Cesarskiej, sesja fotograficzna z samochodem. Wykonaliśmy też zdjęcia na stoczni, w industrialnych przestrzeniach. Wszystko zależy od wyobraźni.

Oprócz zdjęć w plenerze jesteśmy gotowi wykonać zdjęcia w studio. Dysponujemy mobilnym oświetleniem i tłami fotograficznymi.

Poprzez odpowiednie zdjęcia można mieć wpływ na to jak będzie postrzegana firma. Dlatego warto odpowiednio zaprezentować zespół. Fotografia korporacyjna pomaga budować i wzmacniać wizerunek przedsiębiorstwa. Profesjonalna fotografia biznesowa sprawdzi się nie tylko na stronie internetowej, lecz także w mediach społecznościowych oraz w komunikacji bezpośredniej. Spójna estetyka zdjęć pozwoli odbiorcom na łatwe skojarzenie reklamy z Twoim biznesem.fotografia korporacyjna

Zdjęcia zarządu, zdjęcia dyrekcji czy fotografie z  imprez okolicznościowych również znalazły się w naszym portfolio.  Takie tresci zaangażują odbiorcę, który z pewnością chetniej spędzi więcej czasu na stronie internetowej czy fanpage firmy.

Zdjęcia korporacyjne są jednocześnie komunikatem marki. Zaprezentuj w pracy swój zespół, najlepszego pracownika czy nagrody jakie otrzymałeś. Fotografia biznesowa wykorzystywana jest nie tylko w Internecie – na blogach, stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Znajduje swoje zastosowanie także przy tworzeniu materiałów promocyjnych offline, takich jak banery i ulotki. fotograf trójmiasto

Sprawdź naszą ofertę na Eventmovie