Filmy szkoleniowe Trójmiasto, nagrania szkoleń, instruktaży online, live, webinarów oraz montaż zrealizowanych nagrań

 

szkolenie pracowników film

 

W czasie kiedy kontakt z pracownikiem czy klientem przeniósł się do internetu, ważne jest to, aby utrzymywać z nim kontakt zdalnie. Filmy szkoleniowe Trójmiasto, nagrania mentorskie czy webinary do świetny pomysł. Chętnie pomożemy przy realizacji takiego przedsięwzięcia. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i możliwościami technicznymi alby zrealizować nagranie kursu on-line.

Relacja ze szkolenia

Prowadzisz fursy szkoleniowe? Nagranie i zmontowanie relacji ze szkolenia może być świetnym pomysłem na zaprezentowanie swojej oferty. Skupimy się na najważniejszych aspektach kursu, pokażemy jak szkolisz i jakie efekty uzyskujesz.

 

Szkolenie pracowników zdalnie

Niewątpliwie rozwiązaniem  braku czasu są filmy szkoleniowe Trójmiasto, które każdy może przeglądać w odpowiednim dla siebie czasie i miejscu. Umożliwiają samokształcenie, zdobywanie nowej wiedzy w domowym zaciszu. Możemy okreslić grupę docelową lub stworzyć wydarzenie online dla pracowników, uczniów szkoły czy kurantów webinaru. Zdobywanie nowych umiejętności przez instruktaż online video to połaczenie tradycyjnej formy z alternetywą, jaką oferuje nam internet.

 

fotografia korporacyjna

Nagrania dla klientów

Najważniejsze przy produkcji filmu szkoleniowego jest wzajemne zrozumienie potrzeb klienta. Ważne jest poznanie branży oraz grupy odbiorców dla jakich jest dedykowany webinar. W rezultacie Filmy szkoleniowe są często bardziej atrakcyjne, niż inne, tradycyjne formy nauczania zdalnego.

Montaż nagrań online

Dobry montaż oraz urozmaicenie przekazu gwarantuje utrzymanie uwagi odbiorcy przez cały czas trwania szkolenia. Forma prezentacji jest tutaj dowolna. Może być to prezenter który opowiada o najważniejszych kwestiach, jak również prezentacja zdjęciowa czy animacja.

Promocja firmy

Na koniec warto podsumować. W dzisiejszych czasach bez dobrej promocji firmy trudno wyróżnić się na tle innych przedsiebiorstw i odnieść sukces w branży. Dlatego by kampania marketingowa była efektywna,musi korzystać z odpowiednich narzędzi i technik. Film instruktazowy Trójmiasto pozwoli na przekazanie wiedzy w ciekawy i atrakcyjny sposób. Ich ogromną zaletą jest to, że można je wykorzystywać na przeróżne sposoby by skutecznie promowały firmę i budowały jej wizerunek wśród klientów, partnerów biznesowych czy też pracowników.

 

Jak nagrać film instruktażowy?

  • Skup się na tym, co chcesz pokazać, unikaj rozbudowanych opisów i omijania tematu
  • Pokaż każdy aspekt produktu lub usługi na którym ma się skupić odbiorca
  • Pamiętaj o tym, ze odbiorca filmu nie jest ekspertem w danej dziedzinie, uzywaj prostych opisów
  • Konstruuj zwiezłe i treściwe wypowiedzi prowadzące do celu szkolenia

Od lat zajmujemy się tworzeniem filmów korporacyjnych, produkcją filmową do TV, realizacją filmów biznesowych, spotów promocyjnych i reklamowych dlatego oferujemy pomoc w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu.

Zapoznaj się z naszą ofertą na Eventmovie