Filmy dla branży IT

Filmy branżowe, filmy reklamowe, wideofilmowanie, filmy promocyjne, produkcje filmowe, reklama i spot dla branży IT i programistycznej.

Przygotowujemy firmy branżowe i szkoleniowe dla branży IT. Nasze filmy mogą zaprezentować wdrożone rozwiązania, pokazać pracę zespołu, zostać wyemitowane jako filmy rekrutacyjne czy szkoleniowe dla pracowników. Film korporacyjny czy spot biznesowy może pokazywać innowacyjność rozwiązań lub przewagę na tle konkurencji.

Tworzymy profesjonalne filmy korporacyjne skierowane do firm zajmujących się programowaniem, rozwiązaniami IT, wdrożeniami systemów, projektowaniem aplikacji. Realizacje filmowe opieramy na doświadczeniu i wysłuchaniu klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wiemy jak dobrze przygotować film dla branży IT w którym mogą znaleźć się wizytówki wideo pracowników, wypowiedzi czy podsumowania przygotowane przez zarząd firmy.

Film można wykorzystać na stronie internetowej, kanałach social media, na Facebook, LinkedIn lub umieścić go w portfolio firmy. Branża programistyczna i IT często współpracuje z kontrahentami zza granicy, dlatego przygotujemy filmy branżowe po angielsku, filmy korporacyjne z tłumaczeniem. Filmy biznesowe zdecydowanie przyciągają klientów.

Chętnie współpracujemy nie tylko z firmami IT, ale również tworzymy filmy i spoty dla startupów, młodych przedsiębiorstw.

Piszemy scenariusz, przeprowadzimy dialogi wideo z pracownikami, przygotujemy tłumaczenie filmów, zrealizujemy nagranie dźwięku, nagranie wypowiedzi i wywiadu. Film dla branży IT musi być ciekawy i dynamiczny.

Od lat zajmujemy się tworzeniem filmów korporacyjnych, produkcją filmową do TV, realizacją filmów biznesowych, spotów promocyjnych i reklamowych dlatego oferujemy pomoc w tym zakresie.

Zapoznaj się z naszą ofertą na Eventmovie