Filmowanie Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

Obszar naszego działania obejmuje całą Trójmiejską aglomerację. Filmowanie Trójmiasto – tutaj realizowaliśmy nagrania dla firm, wykonywaliśmy zdjęcia, przygotowaliśmy filmy korporacyjne, reklamowe i branżowe jak również nagrania z drona.

Jeżeli szukasz firmy zajmującej się nagrywaniem krótkich spotów w Gdańsku to dobrze trafiłeś. Możemy przygotować relację z eventu odbywającego się w trójmiejskich obiektach i halach widowiskowych. Mamy doświadczenie w filmowaniu w Ergo Arenie, na targach w Amber Expo, w Teatrze Szekspirowskim, Stadionie Energa w Gdańsku. Filmowanie w Trójmieście to również nagrania w galeriach handlowych, Galerii Bałtyckiej, Galerii Metropolia. Wszędzie możliwe jest filmowanie z drona.

Filmowanie w Sopocie to nagrania na molo czy na deptaku – ulicy Bohaterów Monte Cassino. Nie jeden spot filmowy powstał w Sopocie. Trójmiasto może być dumne z takiego miejsca. Bliskość morza i piękna pogoda to elementy które może wykorzystać dopracowany film reklamowy czy korporacyjny. Relacje z eventów czy filmowanie wydarzeń w tym pięknym mieście to doskonały pomysł.

Dobrze poznaliśmy również filmowanie w Gdyni. Zostało nagranych tam wiele naszych filmów reklamowych i promocyjnych. W Parku Naukowo Technologicznym możemy zrealizować sesje biznesowe, filmy korporacyjne czy szkoleniowe. Możliwe jest również nagranie konferencji w Gdyni. Chętnie współpracujemy nie tylko z firmami IT, ale również tworzymy filmy i spoty dla startupów, młodych przedsiębiorstw.Ujęcia z drona mogą pokazać piękno Trójmiasta. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Trójmiasta i nie tylko.

Nie ograniczamy naszego zakresu działania tylko do Gdańska, Sopotu czy Gdyni. W trakcie naszej działalności odwiedziliśmy takie miasta jak Wejherowo, Rumia, Reda, Kartuzy, Żukowo, Sierakowice, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański.

Od lat zajmujemy się tworzeniem filmów korporacyjnych, produkcją filmową do TV, realizacją filmów biznesowych, spotów promocyjnych i reklamowych dlatego oferujemy pomoc w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu.

Zapoznaj się z naszą ofertą na Eventmovie