Film z konferencji, nagrania wystąpień, wideofilmowanie szkoleń, zjazdów i sympozjów.

Przygotowanie filmu z konferencji pozwoli rozszerzyć zasięg publiczności. Stworzenie dynamicznego podsumowania wzbogaconego o wypowiedzi zaproszonych gości czy autorytetów to doskonały pomysł. Przygotujemy film z konferencji składajacy się z najciekawszych kadrów, pokazujacych ilość uczestników. Mamy możliwość nagrania wypowiedzi uczestników, jak również całości wystąpień na scenie.

 

 

Do filmu z konferencji czy nagrania wystąpień używamy najczęściej dwóch lub trzech apartów. Dźwięk rejestrujemy bezprzewodowo, więc prelegenci czują się swobodnie.
Możemy towarzyszyć uczestnikom spotkania w najważniejszych momentach, jak również rejestrować to co dzieje się na backstage.

Film z konferencji może powstać dla firm zajmujących się szkoleniami, coachingiem biznesu, szkoleniami dla pracowników, projektowaniem aplikacji. Realizacje filmowe opieramy na doświadczeniu i wysłuchaniu klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wiemy jak dobrze przygotować prezentacyjny z konferencji w którym mogą znaleźć się wizytówki wideo pracowników, wypowiedzi czy podsumowania przygotowane przez zarząd firmy.

 

 

Jak nagrać film z konferencji?

  • Zapoznajemy się ze scenariuszem eventu przekazanym przez organizatora
  • Proponujemy w jakiej formie możemy przygotować relację
  • Przedstawiamy nasz pomysł i w razie potrzeby modyfikujemy go
  • Na etapie planowania wybieramy lektora, podkład muzyczny, zastosowane techniki montażu
  • Podczas wydarzenia trzymamy się planu pracy i harmonogramu konferencji
  • Montaż wykonujemy zgodnie z założeniami, najczęściej w terminie do siedmiu dni roboczych
  • Ewentualne zmiany są nanoszone po przesłaniu poprawek przez klienta
  • Finalny film przekazujemy w formie online, gotowy do umieszczenia na http://youtube.com czy http://vimeo.com.

Realizujemy nagrania w halach ekspozycyjnych i salach targowych w całej Polsce. Jeżeli wydarzenie trwa kilka dni to na czas jego trwania zostajemy na miejscu, jeżeli wymaga tego organizacja. Oferujemy możliwość przygotowania filmu z drona pokazującego miejsce konferencji i najbliższą okolicę.

Zapoznaj się z naszą ofertą na Eventmovie