Dokumentacja filmowa i fotograficzna, zdjęcia z drona

Dokumentacja inwestycji, realizacja nagrań dla biur projektowych, wizualizacje widoków, dokumentacja postępu prac, zdjęcia elewacji i dachów, filmowanie etapów budowy.

Na potrzeby naszych klientów przygotowujemy zapisy filmowe i fotografie potrzebne do wizualizacji projektu. Możemy przygotować film z prac budowlanych, wodowania statku, załadunku, transportu czy realizacji inwestycji. Dokumentacja filmowa i fotograficzna drona pozwoli trafić do wyobraźni inwestora.

Od lat zajmujemy się tworzeniem filmów korporacyjnych, produkcją filmową i tworzeniem technicznych filmów. Możemy zrealizować nagranie filmu poklatkowego czyli Time-lapse (timelapse). Możliwe jest ustalenie interwałów nagrań i zdjęć i zaplanowanie ich w perspektywie dni, miesiecy lub lat.

Zdjęcia inwestycyjne czy techniczne mogą zostać zrealizowane z użyciem drona lub jako zdjęcia z ziemi. Dysponujemy kamerami stacjonarnymi oraz profesjonalnym dronem. Naszą propozycję kierujemy developerów, inwestorów, architektów jak również osób prywatnych zainteresowanych sprzedażą budynku lub działki.  Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Zapoznaj się z naszą ofertą na Eventmovie